Loading…

Ana ‘ngrit’ temperaturat teksa shfaqet në bikini

  • 05/06/2021 | 23:09

Ana ‘ngrit’ temperaturat teksa shfaqet në bikini

Modelja e njohur ka ngacmuar ndjekësit me paraqitjen e fundit.


Modelja e njohur Ana Cheri ka provokuar ndjekësit e Instagramit sërish, shkruan lajmi.net.

Ana nuk lë që fansat e saj të mërziten pa praninë e saj, duke qenë aktive në këtë rrjet social ku edhe ndan me ta imazhe nga më të ndryshmet.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by AnaCherí (@anacheri)


Së fundmi modelja solli disa fotografi ku shihej e veshur me rroba banje ngjyrë të verdhë të cilat ishin mjaft të vogla dhe thuajse i zbuluan edhe pjesët intime asaj.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë