Loading…

Ana përlotet në studio, tregoi si nuk as bukë të hante kur ishte e vogël

  • 27/11/2020 | 08:42

Ana përlotet në studio, tregoi si nuk as bukë të hante kur ishte e vogël

Ana e “Përputhen” rrëfeu historinë e saj gjatë puntatës së sotme. Ajo u përlot teksa tregoi se ka punuar që në moshë të vogël, pasi nuk kishte as bukë të hante.

Mes emocionesh, Ana tha se ka bërë punë nga më të ndryshmet, si shitëse në butik, shitëse lakrash në treg apo dhe pastruese në shtëpi të ndryshme.

Rrëfimi i saj emocionoi konkurrentët e tjerë, mes të cilëve dhe Fationin. Ai u prek nga historia e Anës dhe u ngrit për ta përqafuar. Ditën e nesërme dyshja do të ballafaqohen me njëri-tjetrin, për të sqaruar të gjitha keqkuptimet.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë