Loading…
Analisti bën hajgare me VV’në: Njëherë kundër Ahtisarit, tash pro Ahtisarit
  • 14/09/2018 | 17:07

Analisti bën hajgare me VV’në: Njëherë kundër Ahtisarit, tash pro Ahtisarit

Nëpërmjet një postimi në Facebook, analisti Krenar Gashi është tallur apo ka ironizuar me Vetëvendosjen.


Vetëvendosje kundërshton idenë e Thaçit për ‘korrigjim’ të kufijve dhe madje ka paralajmëruar protesta në lidhje me këtë, transmeton gazetametro.net

Protesta e tyre organizohet mbi arsyen e mbrojtjen e sovranitetit, shhtetësisë dhe integritetit territorial të Kosovës, që është rezultat i planit të Ahtisarit.

Në postimin e tij, Gashi thotë se njëherë me Ahtisarin e tash në favor të Ahtisarit.

“Viti 2007: poshtë Ahtisaari. Viti 2018: rroftë Ahtisaari

Ec e merre vesh… P’e dini për kënd e kam fjalën”, ka shkruar Gashi në Facebook. /gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë