Loading…

Analisti Heta: Tash e kuptuam cka don me thanë parolla Dubrava 8 kat e Lëvizjes Vetëvendosje

  • 06/04/2021 | 11:08

Analisti Heta: Tash e kuptuam cka don me thanë parolla Dubrava 8 kat e Lëvizjes Vetëvendosje

Analisti politik Albert Heta, ka bërë një ‘deshifrim’ të parollës së Lëvizjes Vetëvendosje, shkruan Gazeta Metro.


Heta tha se tani është qartësuar parolla Dubrava 8 kat, që vinte nga Lëvizja Vetëvendosje.

Ai shtoi se në këto kate tani gjenden ministrat e kryeministri të cilët janë me vepra penale aktive, e deri te zv/ ministrat që kanë dalur me marrëveshje.

Ky është postimi i plotë:

Tash e kuptuam cka don me thane parolla DUBRAVA 8 KAT e

Lëvizja VETËVENDOSJE!

.Kati 1. Kryeministër me veper penale aktive

Kati 2. Kryetare e grupit parlamentar me aktakuzë

Kati 3. Ministër me aktakuzë

Kati 4. Ministre me veper penale aktive

Kati 5. Zv.ministër me veper penale

Kati 6. Zv.ministër me marrëveshje quid pro quo

Kati 7. Loading…

Kati 8. Loading…/gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë