Loading…

Analisti i VV’së ia huq me të madhe: Kësaj here kapet me Milaim Zekën

  • 07/10/2021 | 16:05

Analisti i VV’së ia huq me të madhe: Kësaj here kapet me Milaim Zekën

Analisti i njohur Krenar Shala që mbështet hapur Vetëvendosjen dhe liderin e saj Albin Kurtin ka bërë një gafë të pakuptueshme derisa po paragjykonte preferencat e një gazetari tjetër.


Ai shprehet në një video se “Milaim Zeka e mbështet tinëz kandidatin e AAK-së për kryetar të Skënderajt”, por më pas merr vesh se një kandidat i tillë në këtë qytet nuk ekziston.

“Unë vetëm desha të theksoj një fakt historik që Milaim Zeka tinëz e përkrah kandidatin e AAK-së në Skënderaj… tinëz.” – shprehet z. Shala, përcjell Periskopi.

“T’kujna?” – e pyet më pas z. Zeka.

“T’AAK-së?” – i përgjigjet Shala.

“S’ka kandidat në Skënderaj hiç AAK-ja,” – ia kthen një panelist tjetër.

“A s’ka a?” – thotë ai, kur kupton se ka gabuar.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë