Loading…

Analisti porosit Pacollin: Me çyçek s’kalohet pragu

  • 07/05/2017 | 12:51

Analisti porosit Pacollin: Me çyçek s’kalohet pragu

Analisti Xhemal Ahmeti thotë se AKR nuk do të mund të kalojë pragun. Sipas tij, partia nuk bëhet me tallava edhe nëse vesh rrobat e Nënë Terezës.


Ahmeti ka shkruar kështu dhe ia ka bashkangjitur edhe dy këngë të Labinot Tahirit.

Ky i fundit, është kandidat i AKR-së për kryetar të Ferizajt, dhe gjatë ditës së djeshme u zgjodh nënkrytar i partisë.

Shkrimi i plotë i Ahmetit:

Me çyçek nuk bëhet shteti:

Çike çike jasha jasha nare nare … hyni në politikë dhe ju më flitni për shtet. Tmerr. Kurrë pragun AKR ta kalojë jo, harrojeni. Nuk bëhet partia me çike çike jasha jasha dhe çyçek edhe po i veshe teshat e nënë Terezës. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë