Loading…

“Analisti” Rron Gjinovci publikisht tregon se për kë do të votojë në zgjedhje

  • 14/01/2021 | 22:43

“Analisti” Rron Gjinovci publikisht tregon se për kë do të votojë në zgjedhje

Rron Gjinovci në publik njihet si analist politik, ani pse shumë herë ka mbajtur anën e Lëvizjes Vetëvendosje, shkruan Gazeta Metro.


Së fundi, ai ka treguar publikisht se do të votojë për Vjosa Osmanin në zgjedhjet e 14 shkurtit.

Ai në Pressing theksoi se nuk ka vendosur për 4 emrat e tjerë që do t’i votojë.

Ndaj kësaj i reagoi analisti Blerim Latifi, duke i thënë se duhet të votojë Haxhi Avdylin, gjë që shkaktoi debat mes dy palëve./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë