Loading…

Analisti Shkodran Ramadani: Nuk ka kryetar më arrogant e vjedhës se Xhafer Tahiri, ai duhet t’a humb Vushtrrinë

  • 12/11/2021 | 08:20

Analisti Shkodran Ramadani: Nuk ka kryetar më arrogant e vjedhës se Xhafer Tahiri, ai duhet t’a humb Vushtrrinë

Për pakënaqësit e qeverisjeve lokale po flitet shumë kohëve të fundit.

Ndër qeverisjet më të kqija, e më negative të Kosovës është ajo e Vushtrrisë.

Kështu e ka cilësuar analisti Shkodran Ramadani.

Ai përmes një postimi në Facebook, ka shkruar se kryetari që duhet të humb në këto zgjedhje është Xhafer Tahiri, kryetari aktual i Vushtrrisë.

Ai ka bërë të ditur se Tahiri, është arrogant e prepotent që ka vjedhur në provimin e jurisprudences dhe se vushtrriasit e kan një mundësi të mirë t’a votojnë Ferit Idrizin, një kryetar modest.

Ky është postimi i tij i plotë pa ndërhyrje:

“Nje nga kryetaret qe duhet me hupe eshte ai i Vushtrrise, Xhafer Tahiri. Nuk di qe ka kryetar komune ma arrogant e ma prepotent sesa ky qe u pat nxane tu vjedhe ne provimin e jurisprudences. Plus vushtrriasit e kane nje alternative te mire me Ferit Idrizin, nje kandidat modest e i ndershem qe nuk bazohet ne fushate negative, te ulet e te eger sikur Xhafer Tahiri”.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë