Loading…

Analisti shqiptar: Gent Cakaj ka koeficient me të lartë të inteligjencës se sa Albin Kurti

  • 23/10/2019 | 10:48

Analisti shqiptar: Gent Cakaj ka koeficient me të lartë të inteligjencës se sa Albin Kurti

Analisti nga Amerika, Bleron Baraliu, ka deklaruar se ministri i Punëve të Jashtme të Shqipërisë, Gent Cakaj ka inteligjencë politike më të lartë se Albin Kurti, transmeton Gazeta Metro.


Baraliu këtë e ka thënë pas ndjekjes së emisionit Rubikon ku ishte i ftuar Cakaj, ku ai foli për të gjitha akuzat dhe shpifjet siç i quan ai që po përdoren kundrejt tij.

“Gent Cakaj ka larg më lart koeficientin e inteligjences (politike) nga çkemi sot ne skenë, përfshi Edi Ramën dhe Albin Kurtin”, ka shkruar Baraliu.

Shkrimi i tij i plotë mund ta lexoni më poshtë./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë