Loading…

Ancelotti: Do të tërhiqem pasi ta përfundoj aventurën me Real Madridin

  • 13/08/2022 | 13:18

Ancelotti: Do të tërhiqem pasi ta përfundoj aventurën me Real Madridin

Carlo Ancelotti ka thënë se nuk do ta ushtrojë më postin e trajnerit pasi ta përfundojë eksperiencën me Real Madridin.


Në një intervistë të dhënë të shtunën ai tha se aventura me “Los Blancos” do të jetë e fundit për të në stol.

“Do të tërhiqem nga futbolli pas kësaj aventure në Real Madrid”, theksoi italiani në një prononcim për medie para ndeshjes ndaj Almerias.

Ardhja e tij në stol te madrilienët ndryshoi për së miri gjërat, duke e fituar Champions Leaguen për një kohë shumë të shkurtër.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë