Loading…

Ancelotti nuk dëshiron të përballet vetëm me një klub në çerekfinale

  • 16/03/2023 | 18:14

Ancelotti nuk dëshiron të përballet vetëm me një klub në çerekfinale

Real Madridi mbrëmë ka arritur të siguroj një vend në çerekfinale të Ligës së kampionëve pasi eliminuan skuadrën e Liverpulit.


Pos Realit, skuadrat të cilat janë kualifikuar në çerkefinale janë: Bayern Munchen, Milan, Chelsea, Manchester City, Napoli, Inter dhe Befica.

Trajneri i ”Los Blancos”, Carlo Ancelotti, pas ndeshjes së mbrëmshme ka deklaruar se nuk dëshiron që në çerkefinale të luaj lundër ish-klubit të tij, Milanit.

“Nuk e di se cilën skuadër dua në çerekfinale, por jo Milanin. Kuqezinjtë i dua përballë në finale”, deklaroi trajneri italian

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë