Loading…

Ancelotti: Xavi po bën punë fantastike dhe ekipi do të përmirësohet

  • 13/01/2022 | 12:24

Ancelotti: Xavi po bën punë fantastike dhe ekipi do të përmirësohet

Carlo Ancelotti ka lavdëruar sërish trajnerin e Barcelonës, Xavi Hernandez.


Trajneri i Realit, ka thënë që ata luajtën mirë në ndeshjen e djeshme ku Reali e fitoi atë.

Tutje ai ka thënë se Xavi po bën punë fantastike dhe se ekipi i tij do të përmirësohet.

“Ata luajtën mirë. Ata po përmirësohen si ekip dhe sot përdoren lojtarë që sapo janë kthyer nga dëmtimi si Pedri, Torres e Ansu. Xavi po bën punë fantastike dhe ekipi do të përmirësohet”, tha Ancelotti.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë