Loading…

Andin Hoti: Albulena Haxhiu veç një grejzë që bën ‘zhhhhh’

  • 11/09/2019 | 20:14

Andin Hoti: Albulena Haxhiu veç një grejzë që bën ‘zhhhhh’

Andin Hoti nga Partia Demokratike e Kosovës ka thënë për Albulena Haxhiun nga Vetëvendosja, se përveç që ka bërtitur në Kuvend, nuk ka bërë gjë më të mençur, duke thënë se ishte veç një grejzë që bën “zhhhhh”, trasnmeton Gazeta Metro.


Hoti ka thënë se sa herë që  e ka marrë fjalën për një çështje në Kuvend, e ka bërë për të kundërshtuar dhe veç me bërtitë.

”A e di  çka mbaj në mend prej Albulena Haxhiut si deputete në Kuvend. Vec një zhurmë zhhhhh, si grejzë. Sen se dëgjoj, veçse kundërshtime në çdo gjë që del’’, tha Hoti në Frontal.

‘’E vetmja që më ka ndërpre pa asnjë arsye, vec me bërtit’’, përfundoi ai.

Kujtojmë që Andin Hoti dhe Albulena Haxhiu janë përsëri kandidatë për deputetë në zgjedhjet e 6 tetorit./gazetametro.net

Më të fundit
...
  • 28/02/2020 | 13:24
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë