Loading…
Andrra bëhet përsëri nuse, mahnitë me bukurinë e saj |FOTO/VIDEO
  • 18/10/2018 | 22:41

Andrra bëhet përsëri nuse, mahnitë me bukurinë e saj |FOTO/VIDEO

Bashkëshortja e këngëtarit të njohur shqiptar Sinan Hoxhës, Andrra njihet është ndër femrat me të bukura të show bizit shqiptar.


Ajo se bashku me Sinanin tani kanë një djalë të quajtur Ansi dhe gjithmonë shfaqen si një familje shumë e lumtur, shkruan ORAinfo.

Andrra tashmë është shumë e njohur për publikun dhe bën postime nga më të ndryshmet.

 

View this post on Instagram

 

Andrra Couture Dress #bride2019 #makeup @arber_bytyqi_mua @andrracouture

A post shared by Aɴdrrα Deѕтαɴι ❥ (@andrradestani) on

Sot ajo ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me vello të bardhë. Me këtë pamje ajo do ta shashtris edhe burrin e saj Sinanin.

 

Më të fundit
...
  • 25/04/2019 | 23:54
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë