Loading…

Andrra Destani pozon në bikini: Kështu duket ajo teksha pozoi në plazhë

  • 12/08/2020 | 20:04

Andrra Destani pozon në bikini: Kështu duket ajo teksha pozoi në plazhë

Andrra Destani bashkëshortja bukuroshe e Sinan Hoxhës, po merr vëmendje me pozat e ndryshme nga pushimet.


Ajo ka sjellë një imazh në bikini, ku po duket mjaft tërheqëse ani pse është nënë e një djali.

Ndonëse jemi mësuar ta shohim ccdo herë në fustana e veshur elegante, por edhe me bikini duket bukur.

 

 

View this post on Instagram

 

?

A post shared by Aɴdrrα Deѕтαɴι (@andrradestani) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë