Loading…

Anel Rashkaj te Feronikeli? Vjen përgjigjja nga mesfushori i Kosovës

  • 16/06/2019 | 19:32

Anel Rashkaj te Feronikeli? Vjen përgjigjja nga mesfushori i Kosovës

Mesfushori i Përfaqësueses së Kosovës, Anel Rashkaj, ka hedhur poshtë spekulimet lidhur me transferimin e tij te kampioni i Kosovës, Feronikeli, transmeton Gazeta Metro.


Së fundmi ka patur disa raportime se Anel Rashkaj do të rikthehet për luajtur në Superligën e Kosovës, por një e gjë tillë nuk do të ndodhë edhe për një kohë.

“Jo jo, s’ka të vërtetë asgjë rreth Feronikelit. Është amaterizëm i disa portaleve. Kontrata me ekipin më skadon në nëntor dhe me shumë gjasë atëherë do të transferohem diku, por nuk i dihet edhe këtë verë nëse vjen ndonjë ofertë interesante” – ka thënë Rashkaj për Indeksonline.

29 vjeçari – Anel Rashkaj momentalisht është pjesë e skuadrës suedeze, Eskilstuna ./gazetametro.net

Më të fundit
...
  • 23/10/2019 | 13:09
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë