Loading…

Anëtarë të Nismës nga Malisheva i bashkohen PDK’së

  • 25/01/2021 | 11:09

Anëtarë të Nismës nga Malisheva i bashkohen PDK’së

Disa anëtarë të Nismës Socialdemokrate i janë bashkuar Partisë Demokratike të Kosovës.


Një gjë të tillë e ka bërë të ditur Isni Kilaj.

Ai ka thënë se për shkak të pakënaqësive që kanë pasur, disa anëtarë të Nismës i janë bashkuar PDK’së.

Kilaj madje publikoi edhe fotografinë e disa prej tyre, duke theksuar se bashkë me ta PDK-së i janë bashkuar edhe familjarë të tjerë të tyre.

Ndryshe Nisma Socialdemokrate pati tentuar që t’i bashkohet PDK-së në një koalicion parazgjedhor, por që këta të fundit nuk pranuan një ofertë të tillë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë