Loading…

Anëtari i PDK’së: Ky popull asnjëherë në asnjë situatë kurrë nuk ia ka pa hajrin Albin Kurtit

  • 11/04/2021 | 22:52

Anëtari i PDK’së: Ky popull asnjëherë në asnjë situatë kurrë nuk ia ka pa hajrin Albin Kurtit

Anëtari i Kryesisë së PDK-së në Pejë, Arton Muhaxheri ka vazhduar me kritika ndaj kryeministrit, Albin Kurti.


Ai ka shkruar se ky popull asnjëherë nuk ia ka pa hajrin Kurtit.

“Ndërsa është i njejti që prej se merret me aktivitete gjithmonë ka kërkuar nga populli, ndërkohë të mirat që i ka marr nga populli ai po i ndan me kusheritë dhe familjarët e vetë dhe asesi me popullin”, ka shkruar ai.

Reagimi i plotë:

Ky popull asnjëherë në asnjë situatë kurrë nuk ia ka parë hajrin Albin Kurtit.

Ndërsa është i njejti që prej se merret me aktivitete gjithmonë ka kërkuar nga populli, ndërkohë të mirat që i ka marr nga populli ai po i ndan me kusheritë dhe familjarët e vetë dhe asesi me popullin.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë