Loading…

Angela Martini: Po jetojë një jetë të çmendur sikur të ishte një film

  • 13/08/2019 | 09:25

Angela Martini: Po jetojë një jetë të çmendur sikur të ishte një film

Angela Martini kishte një jetë të lumtur bashkëshortore deri para disa muajve, kur drejtësia rumune ia ngriti aktakuza ndaj Dragos Vasulescut, i cili dyshohet se ka përvetësuar në mënyrë të paligjshme të pronave.


Kjo nuk e ka penguar që bukuroshja jonë të vazhdojë jetën dhe mbledh forcat për të shijuar çdo moment.

Ajo ka shkruar në rrjetet sociale se ka pasur një periudhë të çmendur gjashtë mujore dhe se i është dukur sikurse një film.

“Pjesa e parë e këtij viti ishte më e çmendura e jetës sime! Fjalë për fjalë ishte sikur një film! Por, prisni të shihni se si do të jetë pjesa e dytë!”, ka shkruar zeshkania ndër të tjerash në llogarinë personale në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

Let’s drink 🍸 #hotgirlsummer

A post shared by Angela Martini 🌙 (@angela_martini) on

Ndërkohë, gjykata ka lëshuar urdhër-arrest evropian për bashkëshortin e modeles shqiptare dhe i kanosen pesë vite burg.

 

View this post on Instagram

 

The first part of this year was the craziest of my life! Literally a movie! But watch out how the second part is gonna be!!💪🏻

A post shared by Angela Martini 🌙 (@angela_martini) on

Ndryshe, Martini ka kohë që nuk është marrë me projekte të reja që për tematikë kanë botën e modës.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë