Loading…

Angela Martini provokon keq me bikini: Po rri ulur këtu

  • 06/04/2021 | 16:30

Angela Martini provokon keq me bikini: Po rri ulur këtu

Ajo është njëra prej modeleve më të pëlqyera në trojet shqiptare që merr thuajse gjithnjë vëmendje.


Fjala është për Angela Martinin, bukuroshen nga Shkodra e cila tashmë jeton dhe vepron në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

E njëjta së fundmi vjen me një video provokuese, në të cilat ka vënë në pah linjat trupore.

Supermodelja shfaqet e veshur në një palë bikini rozë dhe duket të jetë shtrirë teksa në sfond dëgjohet kënga e re e Dua Lipës “Fever”.

 

“Unë jam vetëm duke qëndruar këtu”, ka qenë përshkrimi i videos.

Komplimentet ndërkohë kanë qenë të shumta në pjesën për komente nga miqtë dhe ndjekësit që mban në rrjete sociale.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë