Loading…

Angela Martini provokon keq: Pozon mbi një vaskë

  • 09/11/2021 | 08:28

Angela Martini provokon keq: Pozon mbi një vaskë

Ajo është njëra nga modelet shqiptare që tashmë ka kaluar kufijtë sa i përket profesionit të saj.


Fjala është për bukuroshen nga Shkodra, Angela Martini, e cila prej vitesh vazhdon të jetë shumë e komentuar si për karrierën profesionale ashtu edhe për atë private.

Autorja e “Love, Hope, Light” ka publikuar së fundmi disa imazhe të reja, në të cilat po ashtu ka marrë vëmendje të madhe duke u shfaqur mbi një vaskë.

E veshur tërësisht në të zeza e flokë të lëshuara në formë valëzimi, artistja shqiptare duket në top formë.

“Realiteti është i gabuar, ëndrrat janë të vërteta”, ka shkruar ajo.

Martini njëherësh ka marrë komente të shumta pozitive në lidhje me paraqitjen e dukjen atraktive.

Angela këtë vit ka qenë shumë e përfolur për shkak të bashkëshortit të saj, Dragos Savulescu, i cili ishte arrestuar gjatë verës në Greqi.

Kjo ngjarje bëri bujë të madhe dhe ka qenë temë diskutimi për disa muaj radhazi.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë