Loading…

Angela Martini shtrihet në spital

  • 07/08/2022 | 08:12

Angela Martini shtrihet në spital

Angela Martini ka vite që është vendosur në Itali me bashkëshortin dhe djalin e tyre.


Modelja shqiptare së fundi si duket nuk është mirë me shëndetin.

Bukuroshja brune ka postuar një InstaStory derisa ka qenë duke marr infuzion.

Duke mos dhënë më shumë detaje nuk dihet se nga çfarë po ankohet por i urojmë shërim të shpejt.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë