Loading…

Angela Martini si asnjëherë më parë: I befason të gjithë me urimin për vjehrrën e saj

  • 09/06/2021 | 20:31

Angela Martini si asnjëherë më parë: I befason të gjithë me urimin për vjehrrën e saj

Modelja e njohur shqiptare Angela Martini është përfolur gjatë për marrëdhënien me biznesmenin Dragos Savoulescu, por gjithashtu edhe për fotot apo videot provokuese që ajo ndan me ndjekësit në rrjetet sociale.


Ajo ka dy vite e martuar me Dragos dhe shpesh herë nëpërmjet postimeve tregojnë se janë shumë të dashuruar me njëri-tjetrin. Dragos ka patur dhe probleme me drejtësinë, por Angela nuk hoqi kurrë dorë nga ai, madje lidhja e tyre duket se u forcua edhe më shumë.

Së fundmi Angela nga publikuar një foto të vjehrrës së saj ku i uron ditëlindjen dhe tregon se ka një marrëdhënie të mrekullueshme me të.

“Urime ditëlindjen vjehrra ime e mrekullueshme. Jam me fat që të kam”, ka shkruar modelja.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë