Loading…

Angela Martini tregon se a është ndarë nga bashkëshorti i kërkuar prej autoriteteve të drejtësisë

  • 23/05/2020 | 16:57

Angela Martini tregon se a është ndarë nga bashkëshorti i kërkuar prej autoriteteve të drejtësisë

Angela Martini duket e lumtur pranë bashkëshortit të saj.


Me javë të tëra është përfolur se Angela Martini është ndarë nga bashkëshorti Dragos Savulescu, i cili është i kërkuar nga autoritet e drejtësisë, shkruan lajmi.net.

Por, një gjë të tillë e ka hedhur në erë modelja shqiptare me postimet e fundit të publikuara në Instagram ku shihet më e lumtur se kurrë në krahët e bashkëshortit.

Bashkëshorti i Angela Martinit është në kërkim pasi akuzohet se është përfshirë në një grup kriminal (30 anëtarë), i cili përllogaritet ta ketë dëmtuar shtetin me 114 milionë euro për sa i përket disa pronave në Constatta dhe Mamaia.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë