Loading…

Angela Martinit ia denojnë burrin me 5 vite burg, ajo me një foto ‘çmend’ Instagramin

  • 14/06/2019 | 19:35

Angela Martinit ia denojnë burrin me 5 vite burg, ajo me një foto ‘çmend’ Instagramin

Para disa dite u përfol se Angela Mertini i ka dhënë fund martesës me bashkësshortin e saj Dragos, transmeton Gazeta Metro.


Po kjo duket se nuk i ka ndikuar aspak Angela Martinit sepse ajo vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale dhe duket si gjithmonë supër seksi.

Me një fustanë në ngjyrë shampanjë- rozë dhe sigurisht që është dukur tëpër bukur. Fotografi kjo për të cilën nuk kanë munguar komentet e shumta.

Javën e kaluar, në një reagim ekskluziv për “Revistën Ëho”, bukuroshja shqiptare mohoi të jetë ndarë nga bashkëshorti ndërsa sqaroi edhe problemet e tij me drejtësinë në Rumani, ku është dënuar me 5 vjet e 6 muaj burg.

Por diçka konkrete nuk dihet ende./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë