Loading…

Angelina Jolie flet për divorcin nga Brad Pitt: Nëse nuk do të ishin fëmijët, nuk do të doja të jetoja

  • 28/09/2023 | 09:03

Angelina Jolie flet për divorcin nga Brad Pitt: Nëse nuk do të ishin fëmijët, nuk do të doja të jetoja

Angelina Jolie ka dhënë një intervistë të plotë, në të cilën nuk ka nguruar të flasë as për aspektet më të errëta të jetës së saj.


Ylli i Hollivudit foli për Vogue dhe foli për divorcin e saj të trazuar nga Brad Pitt dhe atë që pasoi pas tij.

“Isha 26 vjeç kur u bëra nënë. E gjithë jeta ime ndryshoi. Të kem fëmijë ishte ajo që më shpëtoi dhe më mësoi të jem në këtë botë në një mënyrë tjetër”, tha fillimisht ajo.

Siç shpjegoi më pas, nëse nuk do të ishin fëmijët e saj, shumëçka mund të kishte ndryshuar për të, veçanërisht pas divorcit nga i dashuri 12-vjeçar, Brad Pitt.

“Mendoj se kohët e fundit do të isha tërhequr, në një mënyrë shumë të errët, nëse nuk do të ishin fëmijët e mi dhe nuk do të doja të jetoja për ta. Është më mirë se unë, sepse “dua” të jetë”, pranoi ai.

Çifti njoftoi ndarjen e tyre në vitin 2016. Ata kanë gjashtë fëmijë së bashku, Maddox, Pax, Zahara, Shiloh, Vivienne dhe Knox.

Edhe vite pas ndarjes së tyre, aktorja tregon se ajo dhe familja e saj ende nuk i kanë gjetur vetveten.

“Unë ende po e kuptoj se kush jam, në moshën 48-vjeçare. Mendoj se si person jam në tranzicion. Nuk jam ndjerë si vetvetja për një dekadë”, shpjegoi ajo.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë