Loading…

Angelina Jolie ndihet fajtore për traumat që po u shkakton fëmijëve

  • 14/09/2018 | 23:24

Angelina Jolie ndihet fajtore për traumat që po u shkakton fëmijëve

Edhe pse është në mes të Brad Pitt dhe Angelina Jolie, divorci i tyre më së shumti ndikon në fëmijët e tyre.


Prandaj, kjo është arsyeja pse nëna e gjashtë fëmijëve është duke u përpjekur për ta bërë jetën pak më të “ndritshëm”., tha një burim i afërt me Angelinën.

43 vjeçarja ka shpenzuar shumë kohë me fëmijët e saj, ndërsa divorci i çrregullt dhe beteja e kujdestarisë po vazhdon.

Pra, derisa Brad po pret për këto vendime, Angelina dhe fëmijët e saj kanë kaluar pushimet e verës së bashku.

Që nga divorci, Angelina është ndier fajtore për traumën që i kanë shkaktuar, prandaj ajo ka dyfishuar përpjekjet e saj për t’i bërë të lumtur duke u blerë gjëra e duke bërë udhëtime të shpeshta.

Brad dhe Angelina kanë rënë dakord të vazhdojnë marrëveshjen e përkohshme të kujdestarisë deri sa të arrihet një vendim.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë