Loading…

Angelina Jolie shihet rrugëve të New Yorkut me dy djemtë pas mbarimit të seancës rreth kujdestarisë

  • 10/06/2021 | 17:07

Angelina Jolie shihet rrugëve të New Yorkut me dy djemtë pas mbarimit të seancës rreth kujdestarisë

Angelina Jolie dhe dy djemtë e saj janë parë parë gjatë pushimit familjarë në New York pas seancës së gjatë rreth kujdestarisë së fëmijëve me Bred Pitt, transmeton Gazeta Metro.


Ajo u shfaq si një vajzë nga New Yorku e teksa blente ushqim për vetë dhe fëmijët e vet.

Aktoren 46 vjeçare iu bashkuan Pax dhe Knox dhe konsumuar hod dog.

Veshja e saj ia nxori në pah siluetën e Angelinës dhe kjo e dëshmoi se ajo ende e mbanë frontin si femra më e bukur në botë./gazetametro.net  

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë