Loading…

Anton Quni tregon se kujt ia dedikon fitoren e tij

  • 29/06/2017 | 22:37

Anton Quni tregon se kujt ia dedikon fitoren e tij

Anton Quni ka marrë votat e duhura për karrigen e deputetit në Kuvendin e Kosovës.


E këtë fitore ai ia ka dedikuar dikujt, një ish-kolegu të tij që ndërroi jetë pak ditë para zgjedhjeve të 11 qershorit.

Quni përmes një postimi në Facebook ka spjeguar edhe arsyet për këtë.

Më poshtë është postimi i tij i plotë:

Ende i kam te fresketa ne kujtime porosite, keshillat, endrrat, deshirat, por edhe qortimet nga te gjithe qytetaret anekend Kosoves.

Te gjitha ato takime,biseda, shtrengime te duarve me ne fund rezultuan me besim edhe me te fuqishem.
Ne nje rast solemn gjate fushates e takova Altin Kiken, te birin e deputetit te ndjere Agim Kikaj i cili nderroi jete ne prag te zgjedhjeve. Altini me shtrengoj doren dhe me uroi suksese. Sa do qe u mundua te buzeqesh nuk arrinte ta fshehte merzinë. U ndjeva keq, por i premtova, fitoren do t’ia dedikoj babit tend, Agim Kikes. Altini me shtrengoi doren me fort dhe kesaj radhe i buzeqeshi fytyra me shume.
Andaj, te gjithe ju qe me dhate besimin, me bekimin e juaj, me lejoni kete fitore t’ia dedikoj Agim Kikes, njeriut qe ne momentet me te veshtira dhuronte buzeqeshje..
Faleminderit Kosove!

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë