Loading…

Antonela kërkon prezervativ, ky është reagimi i Monikës dhe Arjolës

  • 24/11/2021 | 18:36

Antonela kërkon prezervativ, ky është reagimi i Monikës dhe Arjolës

Banorët kanë përfituar të gjithë buxhetin e vënë në dispozicion nga “Vëllai i Madh”.


Ata kanë risjellë me sukses në skenë komedinë “Pallati 176”.

Banorët e kanë nisur mëngjesin duke përgatitur listëne blerjeve teksa një kërkesë e pazakontë vjen nga Antonela.

“Të lutem më porosit një pako prezervativ”,- i ka thënë ajo Fifit.

E gjitha ka ndodhur në kuadrin e shakasë por aq mjaftoi që kjo kërkesë të merrte vëmendjen e banorëve prezentë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë