Loading…

Antonela publikon poza tejet provokuese: Reagimi i Atdheut habit të gjithë

  • 22/10/2021 | 23:21

Antonela publikon poza tejet provokuese: Reagimi i Atdheut habit të gjithë

Ajo ka pozuar elegante me veshjen e saj.


Antonela Berisha ka pozuar me veshje ngjyrë rozë e cila i ka ekspozuar gjoksin.

Ajo është shfaqur pa reçipeta teksa e gjitha vëmendja bie te gjoksi.

Ndërkohë, Antonela mori pëlqime dhe komente të shumta nga fansat dhe ndjekësit.

Tutje, edhe ish-konkurrenti me të cilin aludohej se ajo është në lidhje dashurie Atdheu i ka pëlqyer fotografitë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ANTONELA BERISHA (@antonelathereal)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë