Loading…

Antonio Cassano: Ronaldo është i mirë, por do të mbetet gjithnjë i dyti

  • 22/09/2022 | 18:12

Antonio Cassano: Ronaldo është i mirë, por do të mbetet gjithnjë i dyti

Antonio Cassano ka folur në lidhje me rivalitetin e famshëm në mes të Lionel Messit dhe Cristiano Ronaldos.


Sipas tij, portugezi është lojtar i mirë, por gjithnjë do të mbetet i dyti.

Ai e sheh argjentinasin si të pakonkurrencë dhe të parin në listën e më të mirëve.

“I dashur Cristiano Ronaldo! Ti je i fortë. Ke arritur shumë, madje je i jashtëzakonshëm. Por gjithë jetën do të mbetesh i dyti”, shprehet ai në një kundërpërgjigje ndaj portugezit i cili, ditë më parë i kërkoi që të flasë për të me respekt.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë