Loading…

Anulohet seanca për Zaev

  • 27/03/2017 | 12:23

Anulohet seanca për Zaev

Sot është dashur që të mbahet seancë dëgjimore e kryetarit të LSDM-së, Zoran Zaev në Prokurorinë Themelore Publike lidhur me zgjedhjet e parakohshme parlamentare të vitit 2014, shkruan Telegrafi Maqedoni.

Zaev duhej të tregojë për mënyrën e financimit të fushatës dhe për këtë ka pasur termin për sot në ora 13 që të takohet me Marko Zvërlevski.

Pas kërkesës së Zaevit, seanca dëgjimore në PTHP është anuluar për një datë të pacaktuar.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë