Loading…

Anulohet takimi Thaçi – Apostolova

  • 10/11/2016 | 10:31

Anulohet takimi Thaçi – Apostolova

Takimi i planifikur për sot në ora 11.30 nga Shefja e Zyrës së BE-së/Përfaqësuesja Speciale e BE-së, Nataliya Apostolova dhe Presidenti Hashim Thaçi është anuluar meqenëse Presidenti Thaçi do të jetë jashtë Kosovës, ky është njoftimi i lëshuar nga Zyra e BE-së në Kosovë.

“Ju informojmë se takimi i planifikur për sot në ora 11.30 nga Shefja e Zyrës së BE-së/Përfaqësuesja Speciale e BE-së, Nataliya Apostolova dhe Presidenti Hashim Thaçi, nuk do të mbahet meqenëse Presidenti Thaçi do të jetë jashtë Kosovës” , thuhet në njoftim./gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë