Loading…

Anuloi përsëri koncertin, Loredana ka diçka për të thënë

  • 01/02/2021 | 21:23

Anuloi përsëri koncertin, Loredana ka diçka për të thënë

Reperja e njohur shqiptare Loredana, jeton dhe vazhdon karrierën e saj në Zvicër. Ajo po arrin suksese të mëdha në botën e muzikës, duke u kthyer në një nga artistet më ‘IN’.


Mirëpo, së fundmi përmes një postimi në rrjetin social Instagram, bukuroshja bionde ka bërë të ditur se koncerti saj në Zvicër tashmë është anuluar.

“Sa më shpejt që koncertet normale të mund të zhvillohen përsëri, do të kem gjithashtu një turne të ri, ju premtoj”, ka shkruar ajo.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë