Loading…

Anuloi të gjitha koncertet se është sëmurë: Rita Ora publikon këngën e re

  • 20/06/2019 | 20:01

Anuloi të gjitha koncertet se është sëmurë: Rita Ora publikon këngën e re

Dje Rita tregoi se po e ndërprenë për një kohë koncertet për shkak gjendjes shëndetësore, ndrërsa sot ajo bëri një gjë të papritur, transmeton Gazeta Metro.


Ajo ka publikuar këngën e re, këngë kjo e cila është në bashkëpunim me Tiësto dhe Jonas Blue. Rita këtë këngë e ka publikuar më herët vetëm në versionin audio.

Rita në këtë video është duku si gjithnjë shumë bukur dhe kjo këngë pritet të ketë të njëjtin sukses si këngët që tashmë po ia shijon suksesin.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë