Loading…

Anxhelina nuk e ka ndërmend të ndalet me poza provokuese

  • 21/07/2021 | 20:19

Anxhelina nuk e ka ndërmend të ndalet me poza provokuese

Këngëtarja njihet për stilin e saj të pazëvendësueshëm.


Anxhelina Hadërgjonaj, vazhdimisht është aktive me postime në rrjete sociale e cila ndanë edhe foto joshëse.

Sot ka zgjedhur të publikojë imazhe e veshur me plot stil e cila shihet e veshur me veshje me ngjyrë të bardhë e cila e ka bërë një kombinim perfekt.

Këngëtarja ka vendosur edhe makijazh derisa vëmendja bie te buzëkuqi i saj si dhe flokët e kapura prapa kokës.

Tutje, bukuroshja dukjes i ka shtuar edhe një çantë dhe këmishën e ka lënë të zbërthyer duke treguar reçipetat me ngjyrë bezhë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by A N X H E L I N A (@anxhelina)

Përndryshe, Anxhelina po i shijon pushimet tash e disa ditë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë