Loading…

Anxhelina nuk ndalet, paralajmëron projektin e ri

  • 13/01/2021 | 19:11

Anxhelina nuk ndalet, paralajmëron projektin e ri

Artistja do të lansoj së shpejtin projektin e ri.


Këngëtarja, njoftoj përmes disa imazheve që publikoi në Instagram.

E veshur me shumë stil nga një ambient i zymtë duke konsumuar cigare do e shohim një Anxhelina krejtësisht ndryshe nga klipi i kaluar.

Artistja shqiptare ka shkruar se mezi pret që ta lansoj këtë këngë, madje ka publikuar pak edhe nga teksti.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by A N X H E L I N A (@anxhelina)

Ndryshe, ajo iu rikthye skenës muzikore me projektin “Precious”.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë