Loading…

Anxhelina sjell tjetër pozë tërheqëse: Jeta është më e mirë në bikini

  • 23/05/2020 | 10:35

Anxhelina sjell tjetër pozë tërheqëse: Jeta është më e mirë në bikini

Anxhelina erdhi atraktive në bikini.


Pandemia e gjeti Anxhelina Hadërgjonajn në Shqipëri, ku po kalon kohë të mirë, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja kohë pas kohe ka shfrytëzuar motin e mirë për të marrë rreze dielli, ndërsa nuk i ka harruar fotografitë për ndjekësit.

Së fundi, ajo pozoi e veshur me një palë bikini të zeza, në të cilat vuri në pah gjoksin dhe ngjyrën e trupit që e ka marrë këto ditë sa ka bërë plazh.

“Jeta është më e mirë në bikini”, është mbishkrimi që ajo ia ka lënë fotos, në të cilën nuk munguan komentet e ndjekësve.

Anxhelina Hadërgjonaj kishte paralajmëruar rikthimin në muzikë, por duket se pandemia ia prishi planet.

View this post on Instagram

Life’s better in a bikini ?

A post shared by A N X H E L I N A (@anxhelina) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë