Loading…

Aplikacione me të cilin krejt këngëtaret po bëhen ‘bukuroshe’

  • 22/07/2021 | 21:35

Aplikacione me të cilin krejt këngëtaret po bëhen ‘bukuroshe’

Trendët me anë të rrjeteve sociale po zgjerohen me shpejtësi të dritës dhe së fundmi, trend i këngëtareve tona ‘fytyrë plastike’ është aplikacioni për editimin e fotografive, shkruan Gazeta Metro.


“FaceApp” është aplikacioni të cilin mund ta merrni pa pagesë dhe shumë lehtë mund ta bëni vetën të dukeni të përkryer. Sipas hulumtimeve, të parat që e kanë futur në ‘treg’ këtë kanë qenë motrat Behluli.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ENGJËLLUSHA SALIHU OFFICIAL (@engjellushasalihu)


Më pas është vazhduar nga Morena Taraku, Tayna, Kida, Tuna dhe shumë këngëtare tjera, ndërsa së fundmi kanë filluar edhe këngëtaret e muzikën popullore.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku)

Më e keqja e kësaj është se po zhvillon në masë të madhe komplekset tek femrat, gjë që sipas psikologëve ndikon shumë në gjendjen psikike dhe ka shumë gjasa të zhvilloj depresion, pasi që shumë kush mund të besoj se perfeksioni i të famshmeve tona është real./gazetametro.net

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tayna (@tayna)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by KIDA (@kida)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 𝗧𝗨𝗡𝗔 (@tunasejdi)

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë