Loading…

Aplikacioni që do i zëvendësoj fjalët më ‘emoj’

  • 23/03/2017 | 21:47

Aplikacioni që do i zëvendësoj fjalët më ‘emoj’

‘Google’ është duke punuar me një tjetër aplikacion eksperimental mesazhesh. Ky aplikacion quhet ‘Supesonic Fun Voice Messenger’ dhe është projekti i dytë eksperimental që vjen nga ‘Google’ këtë muaj.


Sipas burimeve, ‘Supersonic’ do të transkriptojë çdo gjë që ju thoni dhe do zëvendësojë fjalët me emoji aty ku mundet.

Ky transkriptim është shumë i saktë dhe i shpejtë. Ky aplikacion mund të zbardhë mesazhin në kohë reale. ‘Supersonic Fun Voice Messenger’ pritet që të ketë një sukses shumë të madh midis të rinjve./gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë