Loading…

Aplikacioni që i vë bebet në gjumë(Video)

  • 30/03/2017 | 23:54

Aplikacioni që i vë bebet në gjumë(Video)

Aplikacioni ‘SleepHero’ do të këndojë ninulla për foshnjat gjatë natës.


Përveç tingujve të ndryshme zanore, si cicërimat e zogjve për shembull, prindërit mund të regjistrojnë edhe zërin e tyre duke lexuar një libër ose kënduar një ninullë, për të qetësuar fëmijën dhe për ta vënë atë në gjumë gjatë natës.

Aplikacioni do të aktivizohet automatikisht sapo të dëgjojë zhurma nga të qarat e fëmijës.

Aplikacioni është krijuar nga Rob Tong, një prind i cili vendosi të gjejë një zgjidhje për netët pa gjumë që e kishte lënë djali i tij Freddie. Aplikacioni mund të shkarkohet falas në pajisjet iOS./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë