Loading…
Apple sjell iMac të ri me procesor vetanak?
  • 01/02/2018 | 18:42

Apple sjell iMac të ri me procesor vetanak?

Apple planifikon deri në fund të këtij viti të hedhë në treg tre kompjuterë të ri iMac që do të përdorin procesor të kompanisë.


Kjo do të jetë hera e parë që kompania ndërton procesorët e vet në kompjuterët iMac.

Kompania nuk ka dhënë më shumë detaje lidhur me procesorët dhe kompjuterët e ri.

 

Më të fundit
...
  • 20/02/2019 | 23:35
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë