Loading…

Arbana Osmani futet në shtëpinë e Big Brother natën e Krishtlindjeve, Beatrix i thotë diç për Donaldin

  • 25/12/2021 | 13:00

Arbana Osmani futet në shtëpinë e Big Brother natën e Krishtlindjeve, Beatrix i thotë diç për Donaldin

Në vigjilje të Krishtlindjeve mbrëmjen e djeshme banorët e shtëpisë së Big Brother VIP janë surprizuar nga moderatorja e spektaklit, Arbana Osmani.


Ajo ka hyrë brenda në shtëpi pas përfundimit të spektaklit duke u çuar një pije dhe një dhuratë që do të shpëtonte vetëm dy prej banorëve.

Brenda një kutie, Arbana çoi bileta për secilin banor, por në vetëm dy prej tyre do të ketë bileta kthimi. Pra, dy banorët me fat, në rast se votohen nga publiku për të dalë nga shtëpia, do të jetë bileta ajo që do i kthejë sërish brenda.

Teksa bisedonin, nuk mungoi komenti i Beatrix në lidhje me historinë e saj me Donaldin.

Einxhel: Të falënderoj që na ke bindur ose që na ke thënë se do të jetë një nga eksperiencat më të bukura të jetës sonë dhe ke pasur shumë të drejtë dhe për këtë të falenderoj.

Beatrix: Nuk ma merrte mendja kurrë që mund të njihja… (i referohet Donaldit).

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë