Loading…

Arbana Osmani: Olta ka vendosur të largohet nga ‘Big Brother VIP’

  • 01/04/2023 | 21:21

Arbana Osmani: Olta ka vendosur të largohet nga ‘Big Brother VIP’

Arbana Osmani e nisi mbrëmjen e sotme spektaklin e “Big Brother VIP” duke njoftuar se të gjithë banorët, përpos njërës, kanë vendosur të qëndrojnë në shtëpi ndonëse data e finales së madhe është shtyrë.


Moderatorja i habiti të gjithë teksa tha se aktorja Olta Gixhari ka vendosur të lërë garën dhe të largohet nga ky reality show.

“Ndonëse sot është 1 Prilli, kjo nuk është një gënjeshtër.

Olta ka arsyet e saj të cilat do t’i diskutojmë më vonë së bashku sigurisht”, tha Arbana.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë