Loading…

Arbana Osmani ‘thumbon’ Big Brother VIP Kosova?

  • 06/12/2022 | 15:08

Arbana Osmani ‘thumbon’ Big Brother VIP Kosova?

Mbrëmjen e kaluar ka filluar spektakli i madh i “Big Brother VIP Kosova”.


Ky spektakël, është pritur mirë, por edhe ka pasur komente negative.

Komentet negative vërshuan në rrjete sociale.

E ditën e sotme, ishte Arbana Osmani ajo e cila ka publikuar një foto në ‘Instagramin’ e saj, ku ka shkruar: Mirmëngjesi yje.

Kjo u morë si një “thumb” ndaj “BBVK”.

Madje të shumta ishin komentet në postimin e saj, se ju kishte munguar prezantimi i saj edhe natën e mbrëmshme./Lajmi.net/

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë