Loading…

Arben Vitia: Një shoqe më tha mbylli sytë, i mbylla një javë – ja si e shoh Prishtinën

  • 28/10/2021 | 21:55

Arben Vitia: Një shoqe më tha mbylli sytë, i mbylla një javë – ja si e shoh Prishtinën

Arben Vitia tashmë pretenduese për kryetar të Prishtinës, i pyetur për programin e tij dhe se si e sheh Prisntinë, ai jep një përgjigje mjaftë qesharake, .


Ai thotë se një shoqe e tij, i tha të i mbyllë sytë dhe të mendoj si e sheh Prishtinën, ky Vitia nuk ka hezituar të i mbyllë sytë përreth një javë për të ditur se si e sheh Prishtinën.

“Një shoqe, mendimin e të cilës e respektoj, më tha t’i mbylli sytë dhe ta mendoj si e shoh Prishtinën. I mbylla nja një javë, dhe e pashë se Prishtinën e shoh të jetueshme.”, përcjell Periskopi.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]o.net
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë