Loading…

Arbenita e zhgënjyer që Juliana nuk fitoi ‘BBVK’: Drejtësia nuk shkon në vend

  • 18/03/2023 | 17:04

Arbenita e zhgënjyer që Juliana nuk fitoi ‘BBVK’: Drejtësia nuk shkon në vend

Juliana Nura ishte një nga banoret më të komentuara të edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova. Modelja iu bëri ballë shumë debateve, situatave dhe ‘sulmeve’ që i vinin nga pjesa më e madhe e banorëve mirëpo kjo nuk mjaftoi që ajo të fitonte çmimin prej 200 mijë eurosh.


Mbrëmjen e djeshme, ajo doli e treta nga votat e publikut pas Stresit, që doli fituesi dhe Vedat Bajramit që ishte i dyti.

Përkrahja për Julianën nuk ka munguar as nga publiku e as nga shumë emra të njohur. Modelja Arbenita Ismaili ka reaguar e zhgënjyer që Juli nuk fitoi. Përmes një postimi të bërë në Instastory, ajo shkruan se drejtësia nuk shkon në vend në Shqipëri.

‘Edhe një herë si çdo herë, drejtësia nuk shkon në vend në Shqipëri. Big Brother kishte vetëm një fituese dhe të gjithë e dimë kush e dha shembullin më të mirë aty…Me rëndësi është që dimë kush ishte e dashura e të gjithëve. Nga 0 te 100 për vetëm 3 muaj. Xhuli’-shkruan Arbenita.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë