Loading…

Arbenita Ismajli ‘thumbon’ Feron me postimin e ri në Instagram?

  • 16/09/2023 | 07:59

Arbenita Ismajli ‘thumbon’ Feron me postimin e ri në Instagram?

Ish-çifti Fero dhe Arbenita Ismajli ndonëse të ndarë nuk i kanë lënë deklarata dhe ‘thumbat’ ndaj njëri-tjetrit.


Dyshja i dhanë fund martesës pas paditjes nga modelja të reperit mes akuzave për dhunë në familje.

Në një postim të fundit, ishte reperi ai që edhe një herë deklaroi se ka ndarë rrugët përfundimisht me modelen.

Por, me sa duket nuk ka munguar një ‘thumb’ nga ana e Arbenitës në drejtim të Feros.

Ajo ka postuar një ‘meme’ në InstaStory që kishte në fokus djemtë 25 vjeçar të Ballkanit që janë të papunë, e që për ta ende kujdeset nëna e tyre.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë