Loading…

Arbenita mahnit me format trupore në veshje sportive, partneri Fero i bënë komentin epik

  • 24/06/2022 | 08:04

Arbenita mahnit me format trupore në veshje sportive, partneri Fero i bënë komentin epik

Nënë e një vajze por që nuk ngjanë fare, Arbenita Ismajli i riktheu shpejt linjat trupore pas lindjes së, Ninës.


Modelja shqiptare është mjaft aktive në rrjetet sociale ku po merr vëmendje me postimet ku shfaqet atraktive dhe mjaft provokuese.

Së fundi, ajo ka postuar disa imazhe në veshje sportive ku theksonte format trupore perfektë.

Vëmendje mori edhe komenti i bashkëshortit të saj, reperi Fero, ai i ka komentuar me një emoji të ningjes.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë